UA-21416978-2

Ile kosztuje wynajem maszyny budowlanej?

W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo koparko ładowarki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe oraz ciężarówki. Pełna oferta maszyn znajduje się na stronie:
https://www.bal-kop.pl/wynajem_koparek_warszawa/

Koszt wynajmu maszyn uzależniony jest od kilku czynników:

 • typ maszyny – cena wynajmu jest proporcjonalna do możliwości maszyny. Wiadomo, że cena wynajmu koparko ładowarki będzie niższa, niż cena wynajmu koparki gąsienicowej.
 • okres wynajmu – im dłuższy okres wynajmu tym taniej.
 • wymagane dodatkowe oprzyrządowanie – jeśli realizacja prac wymaga zastosowania dodatkowego oprzyrządowania (np. młota)  cena usługi wynajmu będzie wyższa.
 • występowanie dodatkowych utrudnień mających wpływ na realizację robót, które wymagają dodatkowych rozwiązań (np. zbyt mało miejsca na przeprowadzenie robót)
 • lokalizacja.

Rozliczenie za wynajem oferujemy w dwóch wariantach:

 1. Rozliczenie za godzinę pracy maszyny.
  Rozliczenie następuje na podstawie podpisywanych codziennie kart pracy maszyny. Na koniec okresu rozliczeniowego wszystkie godziny są zliczane i mnożone przez ustaloną stawkę godzinową.
  Poniżej prezentujemy kilka przykładów:
  koparko-ładowarka – wynajem maszyny jest możliwy już od 80 zł./godz. Jednak w przypadku zamówienia na mniej niż 5 godzin liczymy 500 zł. za usługę (Klient ma w tej cenie do wykorzystania 4 godziny pracy maszyny, natomiast 1 godzina liczona jest na dojazd i zjazd maszyny). Jeśli okaże się, że czas realizacji prac wyniósł więcej niż 5 godzin, wtedy praca maszyny rozliczana jest za stawkę godzinową ustalona indywidualnie.
  koparka gąsienicowa i koparka kołowa – tutaj obowiązuje rozliczenie godzinowe. Ceny wahają się już od  120 zł./h
 2. Rozliczenie ryczałtowe.
  W tym wypadku podajemy cenę ryczałtową za kompleksowe wykonanie usługi. Cena ustalana jest zawsze indywidualnie po uprzednio przeprowadzonej wizji lokalnej.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego, gdyż każde zlecenie wymaga zastosowania innych technik i maszyn, dlatego precyzyjnej odpowiedzi możemy udzielić wyłącznie po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia. Preferujemy spotkanie z Klientem na miejscu inwestycji w celu przeprowadzenia wizji lokalnej i poznania pełnego zakresu prac.